Torkret
Menu,
Menu, 229
kontakt

SPB TORKRET sp. z o. o. sp. k.
tel. + 48 61 897 81 02
fax + 48 61 897 81 01
e-mail: biuro@torkret.com.pl  

więcej>>
kontakt

Aktualności

Muzeum Historii Żydów Polskich , torkret ,

Nagroda ASA 

Informujemy, że realizacja ściany krzywoliniowej w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, została uznana przez American Shotcrete Association (ASA)  jako wybitny projekt w technologii torkretowania i otrzymaliśmy za nią prestiżową nagrodę Outstanding Shotcrete Project za rok 2012.

 

 

Ukazał się kwartalnik SHOTCRETE ze ścianą krzywoliniową Muzeum Historii Żydów Polskich i artykułem o jej budowie.

Aktualności
Informacja o dofinansowaniu

 

czytaj więcej
Betonowy kajak

 Po raz pierwszy w 2015 uczestniczyliśmy w przygotowaniach i wspieraliśmy studentów Koła Naukowego Politechniki Poznańskiej w realizacji betonowego kajaka. Współpraca zakończona została sukcesem a wykonany w technice torkretowania kajak brał udział w międzynarodowych zawodach w Niemczech.

W 2016 roku ponownie wspomagamy następną grupę studentów wydziału budownictwa w realizacji kolejnego betonowego kajaka. Tym razem studenci chcą wystartować w zawodach w Holandii. Kajak został już wspólnymi siłami wykonany z wykorzystaniem techniki torkretowania i dojrzewa do czasu startu w zawodach.

 

 

.

czytaj więcej
Link do informacji o przyznanej nagrodzie przez SCA
czytaj więcej
Wyświetlono 1 do 3 (z 3 artykułów) Stron:  1 
Aktualności
TORKRET sp. z o. o. sp. k. 62-025 Siekierki Wielkie, ul. Grabowa 8, tel. +48 61 897 81 02 e-mail: biuro@torkret.com.pl artso web design